Add anything here here or just remove it..

Noční košilka s všitou podprsenkou Livia Corsetti

Nejedná se o eshop, ale katalog produktů, kde máte sortiment z velkého množství jednotlivých eshopů. Pomyslela byste si, že tento typ prádla se pro vás nehodí, anebo byste si ho oblékla, abyste ho potěšila a přišla na to, že i vám může takové prádlo slušet? Červené spodní prádlo je sexy. Užijte si výběr noční košilka s všitou podprsenkou Livia Corsetti. Spodní prádlo musí být nejen svůdné, ale také pohodlné. Nezapomínáme ani na ženy s plnějšími tvary, kterým nabízíme zajímavý sortiment zeštíhlujícího prádla a stahovací kalhotky. Noční košilka s všitou podprsenkou Livia Corsetti se hodí na nejrůznější příležitosti. Černá zeštíhluje, černá zakrývá mnohé nedokonalosti, zvýrazní co zvýraznit má a skryje, co má partnerovým očím zůstat zatajeno. Nezanedbatelná je také funkce a účel, na který budete spodní prádlo používat. Levné erotické prádlo u nás seženete za příjemné internetové ceny. Noční košilka s všitou podprsenkou Livia Corsetti z nejkvalitnějších materiálů Víme, že Vaše nové spodní prádlo oceníte nejen Vy, ale také Váš partner nebo manžel. V sortimentu erotické prádlo nabízíme sexy kostýmky, erotické podprsenky a tanga, krajkové erotické prádlo, elastické erotické prádlo. Překvapte svého partsnera nebo partnerku. Naší snahou je nabízet Vám kvalitní dámské spodní prádlo, noční košilky, erotické prádlo a dámské plavky, ve kterých se budete cítit příjemně a pohodlně. Doufáme, že budete s naší nabídkou spokojeni a že spodní prádlo a dámské plavky zakoupené v našem obchodě splní vaše očekávání. Vyberte si noční košilka s všitou podprsenkou Livia Corsetti a ostatní vám budou závidět. Trh je plný různých typů sexy prádla. Pokud si plánujete romantický večer, či romantický víkend, měli byste tuto událost doplnit svůdným spodním prádlem. Věřte tomu nebo ne, smyslné erotické prádlo napraví i ten největší vichr na peněžním účtu vašeho milého. Erotické spodní prádlo není výsadou pouze mladých a hubených slečen. Přejeme Vám příjemný nákup! Nevíte, jaký vánoční dárek pořídit příbuzným a známým? Jsme si toho vědomi, a proto nabízí pestrý výběr erotického spodního prádla pro všechny ženy.

  • Okouzlující a svůdná sexy košilka Achima LivCo v růžové barvě s černou krajkou. Jemný plisovaný materiál a sexy střih košilky zdůrazní svůdnost ženského těla. Košíčky košilky jsou vypodloženy kosticemi. Košilka má odhalená záda a klasické podprsenkové zapínání. Součástí košilky jsou krásná krajková tanga. Materiálové složení: 100% Polyester. Barva: růžová-černá. Velikost: S, M, L.
    Varianty: L – růžová, M – růžová, S – růžová


  • Černobílý komplet Lalima LivCo se skládá s košilky a jednoduchých tang stejného dizajnu. Košilka je na zavazování za krkem a bílá stuha se na zádech zapínání jednoduchými háčky jako podprsenka. Košilka má výrazný prodloužený výstřih. Košíčky, zadní část a levá přední část je zdobena černobílou látkou, jejíž zásluhou získává košilka elegantní vzhled. Materiálové složení: 95% polyester, 5% elastan. Barva: černá. Velikost: S, M, L.
    Varianty: L – černá, M – černá, S – černá