Add anything here here or just remove it..

Nejlevnější dámské prádlo Gaia

Nejlevnější dámské prádlo Gaia z nejkvalitnějších materiálů V pohodlném prádle se budete cítit lépe. Pokud chcete pomoci postavě a vypadat šíhlejší, můžete vyzkoušet nejlevnější dámské prádlo Gaia. Výrobci levného erotického prádla kladou důraz jak na výběr kvalitního materiálu, tak i na volbu prvků a celkový estetický design erotického prádla. S kvalitním sexy prádlem poodhalíte můžum cestu do říše snů. Každá EVA má právo na to být hříšná a koupit si erotické prádlo a proto vám nabízíme zboží od velikostí S až po velikosti XXXL. Užijte si výběr nejlevnější dámské prádlo Gaia. Najdete zde podvazky, body, nadkolenky, podprsenky, kalhotky, ale například také lepítka na bradavky. Dámy ruku na srdce, která z Vás by nechtěla být krásná. Sexy kalhotky provedené v krajce nebo jen velmi netradičně jako jsou tanga, sety, tílka a sukně navodí tu správnou atmosféru. Fantazie, zvláště ty erotické, jsou nedílnou a oblíbenou součástí života mužů. Dárek nejen pro vás, ale havně pro vašeho partnera. Máme pro Vás v nabídce kalhotky a tanga v různých velikostech a rozličných barevných kombinacích. Máte rádi krásné a pohodlné spodní prádlo? Tato kombinace neodhalí tak moc jako erotické spodní prádlo, ale i tak si můžete být jistá, že to nenechá vašeho partnera chladným. U nás nakoupíte levné erotické prádlo s přehledem a hlavně DISKRÉTNĚ! Pomyslela byste si, že tento typ prádla se pro vás nehodí, anebo byste si ho oblékla, abyste ho potěšila a přišla na to, že i vám může takové prádlo slušet? Jaké si mám koupit sexi spodné prádlo? Vhodně zvolená košilka nebo erotické body dokáží s pány udělat divy! Nejlevnější dámské prádlo Gaia potěší oko nejednoho muže. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní, luxusní a přeci levné dámské spodní prádlo atraktivních střihů, barev a vzorů. Smyslnost začíná u spodního prádla. Náš stále rostoucí výběr erotického prádla zahrnuje korzety, kostýmy, košilky a podvazkové pásy.

  • 075 Maddalena – půvabná podprsenka pohodlného střihu se širokými ramínky s nastavitelnou dělkou a s kosticemi vhodná pro ženy s velkými prsy. Jemné mikrovlákno je v horní části zdvojeno. Mikrovlákno je ve spodní části košíčku podloženo podšívkou z pevného tylu. Podprsenka není bezešvá. Složení 100% Polyamid.
    Varianty: 65F – bílá, 70E – černá, 75I – černá, 80B – béžová, 80B – bílá, 80B – černá, 85D – černá, 95B – bílá, 95D – béžová