Add anything here here or just remove it..

Romantické erotické kousky vypadají cudně, a přece svůdně. Levné erotické prádlo máme i skladem. Výrobci levného erotického prádla kladou důraz jak na výběr kvalitního materiálu, tak i na volbu prvků a celkový estetický design erotického prádla. Nabízíme neodolatelné spodní prádlo a sexy košilky, které u vašich protějšků vyburcují touhu podívat se, dotýkat a cítit. Vhodně zvolená košilka nebo erotické body dokáží s pány udělat divy! Skvělým dárkem může být také módní korzety Mitex. Pokud chcete pomoci postavě a vypadat šíhlejší, můžete vyzkoušet módní korzety Mitex. Každá žena chce být svůdná. Najdete zde podvazky, body, nadkolenky, podprsenky, kalhotky, ale například také lepítka na bradavky. Inspirujte se naší nabídkou a přidejte do svého šatníku erotické spodní prádlo, abyste se cítili opravdu výjimečně. Věřte tomu nebo ne, smyslné erotické prádlo napraví i ten největší vichr na peněžním účtu vašeho milého. Dárek nejen pro vás, ale havně pro vašeho partnera. Spodní prádlo prodáváme již 10 let a v prádle se dobře vyznáme. Oblečená do levného erotického prádla tak budete pěkným dárkem v postýlce vašeho přítele/ manžela. Víme, že Vaše nové spodní prádlo oceníte nejen Vy, ale také Váš partner nebo manžel. Luxsuní výběr spodního prádla. Náš stále rostoucí výběr erotického prádla zahrnuje korzety, kostýmy, košilky a podvazkové pásy. Hledáte spodní prádlo, které nenechá muže chladným? V červeném spodním prádle budete smyslně svůdná. To vše a mnohem více seženete právě u nás. Dámské spodní prádlo. Hledáte erotické spodní prádlo vhodné pro zvláštní příležitosti, ve kterém si splníte tajné přání nebo oblíbenou fantazii? Erotické spodní prádlo není výsadou pouze mladých a hubených slečen. U nás nakoupíte levné erotické prádlo s přehledem a hlavně DISKRÉTNĚ!

  • Nově se silikonovým pásem ve vrchní gumě. Stahovací prádlo Elite IV-MITEX tvoří stahovací kalhotky s prodlouženou linií pasu. Kalhotky jsou vyrobeny ze speciálního mikrovlákna, které je pružné a pevné zároveň, kalhotky tak krásně tvarují postavu a díky prodloužení nádherně zdůrazní pas. Stahovací prádlo Elite IV nabízíme v bílé a tělové barvě.
    Varianty: L – make-up, L – černá, M – bílá, S – bílá, XL – bílá, XL – černá, XXL – bílá


  • Korzet Mitex Super Talia zmenšuje obvod pasu až o 4cm. Ke stažení přispívá pevnost materiálu a zapínání na 4 háčky. Výztuhy z ohebné kostice zabraňují případnému shrnutí modelu. Složení: 82% polyamid, 18% elastan.
    Varianty: S – béžová