Add anything here here or just remove it..

Micro tanga Anais

Můžete si tak u nás vybrat odvážnější i méně odvážné erotické prádlo, které potěší vašeho partnera a současně si budete připadat hříšně krásná. Svůdně krásné spodní prádlo. Náš stále rostoucí výběr erotického prádla zahrnuje korzety, kostýmy, košilky a podvazkové pásy. Zde se vyplatí pořídit si kvalitní výrobek. Hledáte erotické spodní prádlo vhodné pro zvláštní příležitosti, ve kterém si splníte tajné přání nebo oblíbenou fantazii? Je na vás naše erotické prádlo moc odvážné, ale i přesto byste chtěla vypadat sexy a hříšně? Naší snahou je nabízet Vám kvalitní dámské spodní prádlo, noční košilky, erotické prádlo a dámské plavky, ve kterých se budete cítit příjemně a pohodlně. Doufáme, že budete s naší nabídkou spokojeni a že spodní prádlo a dámské plavky zakoupené v našem obchodě splní vaše očekávání. Fantazii se meze nekladou. Díky erotickému spodnímu prádlu však mohou být ještě lepší. Nabízíme Vám široký výběr toho nejlepšího dámského erotického prádla. Vyberte si ze široké nabídky micro tanga Anais Jste-li trochu stydlivá, ale přesto byste ráda vypadala svůdně, máme pro vás řešení. Překvapte svého partsnera nebo partnerku. Jestliže zvolíte prádlo vhodného střihu a materiálu, budete se v něm cítit příjemně. Fantazie, zvláště ty erotické, jsou nedílnou a oblíbenou součástí života mužů. Platí, že dámské spodní prádlo musí hlavně padnout. Každá žena si tak bude moci dovolit koupit luxusní spodní prádlo za skvělé ceny. Máme pro Vás v nabídce kalhotky a tanga v různých velikostech a rozličných barevných kombinacích. Intimní chvíle strávené ve dvou jsou kořením života. Nejedná se o eshop, ale katalog produktů, kde máte sortiment z velkého množství jednotlivých eshopů. Spodní prádlo máte standartních střihů i bezešvé spodní prádlo. Dále v naší nabídce dámského spodního prádla naleznete košilky, ve kterých se budete cítit skvěle a navíc jistě uděláte dojem na svého partnera. Dárek nejen pro vás, ale havně pro vašeho partnera.

 • Velice elegantní a smyslné provedení spodního prádla se skrývá v tangách Zoe String značky ANAIS. String tanga klasického střihu jsou vyrobena z jemné krajky s drobným vzorem. Vpřední části jsou pak po stranách zdobena mašličkami.Materiální složení: 80% polyamid, 20% elastan
  Varianty: L – bílá, M – bílá, S – bílá, XL – bílá


 • Erotická tanga Mysterious string značky ANAIS jsou vyrobena v kombinaci šňůrek a krajkového materiálu. Jako dekorace jsou zde malé mašličky.
  Varianty: L – černá, M – černá


 • Okouzlující a luxusní tanga Chantal String značky ANAIS jsou tvořeny předním a zadním dílem, které jsou spojeny třemi elastickými proužky. V přední části jsou černá tanga tvořena nejen příjemným materiálem, ale také jemnou, černou krajkou s bílým květinovým vyšíváním a bílou mašličkou.
  Varianty: L – černá, S – černá, XL – černá


 • Na první pohled string vypadají jednoduše, ale zároveň působí vášnivě, i když jsou decentní. Ornamentální krajka je na přední i zadní straně modelu. Zadní část zdobí ještě dvě malé mašličky. Materiálové složení: 80% Polyamid, 20% Elasten.
  Varianty: L – červená


 • Nestyďte se! Buďte odvážná! Jste krásná a Vaše tělo potřebuje nějakou ozdobu, co takhle tyto decentní string- tanga? Ano! Tyto string tanga ozdobí Váš kouzelný zadeček. V přední části je náročně zpracovaná krajka. Otvor v rozkroku a na zadní části zadečku nenechá Vašeho přítele chladným. Tak podrážděte oko svého miláčka s těmito dravými strig-tangami. Materialové složení: Polyamid 80%, Elasten 20%.
  Varianty: L – černá, S – černá, XL – černá


 • Keira open panty je další z řad modelů, které jsou v rozkroku otevřené. Síťovina má malé červené puntíčky a zdobí zadní část,také přední část string i boční lemy. String jsou zajímavé i tím, že je zdobí čtyři malé mašličky. Keira open panty jsou sexy dráždivé a zároveň rozkošné. Musíte je mít, je to krásný doplněk každého Vašeho spodního prádla! Materiálové složení: 80% Polyamid, 20% Elasten.
  Varianty: L – červená, M – červená, S – červená, XL – červená


 • Objevte v sobě rebelku a dopřejte si tyto svádivé string- tanga, které by neměly ve Vašem šatníku chybět. Vhodné ke každé Vaši podprsence nebo košilce. Znamenité řešení string – tang spočívá v páskovém provedení a luxusní krajky. Další detail, který zdobí string-tanga jsou čtyři malé mašličky.Buďtě rafinovaná, mimořádně sexi a nebojte se odhalit své křivky! Materialové složení: Polyamid 80%, Elasten 20%.
  Varianty: L – černá, XL – černá


 • Erotická tanga Senses značky ANAIS string jsou vyrobena z krajkového materiálu. Tanga mají miniaturní střih a kombinuje se zde černá a červená barva.
  Varianty: M – černá, S – černá, XL – černá


 • Nessa string není žáden obyčejný model. String mají skvostnou květinovou krajku a dvě velké mašličky ze stuhy. Díky těmto mašličkám model dostává nádech rozkoše. Materiálové složení: 80% Polyamid, 20% Elasten.
  Varianty: L – červená, M – červená, S – červená