Add anything here here or just remove it..

Luxusní spodní prádlo dámské Paphia

Luxusní materiály, nejrůznější barevné provedení. Luxusní spodní prádlo dámské Paphia potěší oko nejednoho muže. Jste beznadějná romantička, která si pod slovy „sexy prádlo“ vybaví nemravné kousky bez špetky citu? Ke kalhotkám samozřejmě patří také podprsenky, jejichž nabídka je na našem e-shopu více než široká. Luxusní spodní prádlo dámské Paphia pro každou příležitost. Přejeme Vám příjemný nákup! Každá žena by měla dbát na komfort a bezpečnost a vyvarovat se prádla, které škrtí, zařezává se do kůže či je jinak nepříjemné jej nosit. Pokud chcete pomoci postavě a vypadat šíhlejší, můžete vyzkoušet luxusní spodní prádlo dámské Paphia. S ohledem na erotický nádech je však potřeba si řádně promyslet, jestli je váš partner/ partnerka připravena na tak velkou dávku erotiky ve vaší ložnici. Můžete si tak u nás vybrat odvážnější i méně odvážné erotické prádlo, které potěší vašeho partnera a současně si budete připadat hříšně krásná. Jiné typy byste si měli vybrat na sport, jiné zase ke společenským šatům. S kvalitním sexy prádlem poodhalíte můžum cestu do říše snů. Fantazie, zvláště ty erotické, jsou nedílnou a oblíbenou součástí života mužů. Skvělým dárkem může být také luxusní spodní prádlo dámské Paphia. Nejedná se o eshop, ale katalog produktů, kde máte sortiment z velkého množství jednotlivých eshopů. Zde naleznete široký sortiment od korzetu přes nadkolenky po luxusní spodní prádlo dámské Paphia Zde se vyplatí pořídit si kvalitní výrobek. Překvapte svého partsnera nebo partnerku. Červené spodní prádlo je sexy. Naší snahou je nabízet Vám kvalitní dámské spodní prádlo, noční košilky, erotické prádlo a dámské plavky, ve kterých se budete cítit příjemně a pohodlně. Doufáme, že budete s naší nabídkou spokojeni a že spodní prádlo a dámské plavky zakoupené v našem obchodě splní vaše očekávání. Černá zeštíhluje, černá zakrývá mnohé nedokonalosti, zvýrazní co zvýraznit má a skryje, co má partnerovým očím zůstat zatajeno. Erotické spodní prádlo není výsadou pouze mladých a hubených slečen. Romantické erotické kousky vypadají cudně, a přece svůdně.

  • Černý svůdný komplet potěší každou silnou osobnost. Model neláká jenom tím, že je sexy a roztomilý, ale je i skvěle padnoucí a vypracovaná krajka s perličky pod prsy dodává celku samou dokonalost. Košilka se zapíná zezadu na dva malé háčky. Součástí jsou i string-tanga se stejně vypracovanou perličkovou krajkou. Materiálové složení: 90% polyamid, 10% elasten.
    Varianty: L/XL – černá


  • Povzbuzení citu, láskyplné hýčkání zažijete díky tomuto modelu. Body Julia je stvořené pro všechny ženy, co milují dynamiku a vášeň. Krásný doplněk šatníku každé ženy. Musíte jej mít! Body s kosticemi, mírnými výztužemi a s nastavitelnými ramínky. Průhledný materiál jemně poodhalí Vaše bříško a předností modelu jsou rozkošné a hravé střapce. Mezi ňadry je všitý decentní stříbrný šperk, což budí nádech luxusu. Materiálové složení: 80% polyamid, 20% elasten.
    Varianty: S/M – černá