Add anything here here or just remove it..

Luxusní legíny dámské Self

V případě, že si nevíte rady s vhodným dárkem, můžete sáhnout například po luxusní legíny dámské Self. Nabízíme Vám široký výběr toho nejlepšího dámského erotického prádla. Luxsuní výběr spodního prádla. Luxusní legíny dámské Self v několika barvách. Co se týče barev, vybírat můžete z převážně černé barvy levného erotického prádla. Jste beznadějná romantička, která si pod slovy „sexy prádlo“ vybaví nemravné kousky bez špetky citu? Jaké si mám koupit sexi spodné prádlo? Skvělým dárkem může být také luxusní legíny dámské Self. Důležité je dbát i o citlivost pokožky. Za erotické prádlo můžeme považovat také korzety, podvazkové pásy a sexy noční košilky, které taktéž najdete v naší nabídce. Máme pro Vás v nabídce kalhotky a tanga v různých velikostech a rozličných barevných kombinacích. S ohledem na erotický nádech je však potřeba si řádně promyslet, jestli je váš partner/ partnerka připravena na tak velkou dávku erotiky ve vaší ložnici. Jelikož krajka je nesmrtelný prvek spodního prádla, výrobci se k němu i nadále budou rádi vracet. Trh je plný různých typů sexy prádla. Je na vás naše erotické prádlo moc odvážné, ale i přesto byste chtěla vypadat sexy a hříšně? Odhoďte domácí oblečení a buďte pro něj ještě více sexy. Kdyby vám však partner koupil jako dárek erotické spodní prádlo, jak byste se zachovala? Jestliže zvolíte prádlo vhodného střihu a materiálu, budete se v něm cítit příjemně. S kvalitním sexy prádlem poodhalíte můžum cestu do říše snů. V sortimentu erotické prádlo nabízíme sexy kostýmky, erotické podprsenky a tanga, krajkové erotické prádlo, elastické erotické prádlo. Jste-li trochu stydlivá, ale přesto byste ráda vypadala svůdně, máme pro vás řešení. Každá žena by měla dbát na komfort a bezpečnost a vyvarovat se prádla, které škrtí, zařezává se do kůže či je jinak nepříjemné jej nosit. Levné erotické prádlo u nás seženete za příjemné internetové ceny.

 • Zeštíhlující dlouhé kalhoty F 011 – Self z kolekce REVOLUTION Slim jde o inovační, pohodlný a účinný výrobek s revolučním zeštíhlovacím účinkem. Testy ukázaly následující výsledky po 56 dnech nošení : zmenšení obvodu stehen a boků až o 2,5 cmredukce efektu pomerančové kůry v 75%zvětšení pevnosti pokožky v 85%zlepšení mikrooběhu v 80% případů. Materiál 71% nylon, 29% elastan.
  Varianty: L/XL – černá, M/L – černá, S/M – černá, XL/2XL – černá, XS/S – černá


 • Zeštíhlující legíny F 004 – Self, toto oblečení bojuje s Vaší celulitidou, redukuje tukovou tkáň, zpevňuje kůži, zlepšuje krevní oběh a vzhled pokožky. Složení: 71% polyamid, 29% lycra.
  Varianty: L/XL – černá, M/L – černá, S/M – černá, XL/XXL – černá, XS/S – černá


 • Zeštíhlující legíny nad kolena F 014 – Self, toto oblečení bojuje s Vaší celulitidou, redukuje tukovou tkáň, zpevňuje kůži, zlepšuje krevní oběh a vzhled pokožky. Složení: 71% polyamid, 29% lycra.
  Varianty: L/XL – béžová, L/XL – černá, M/L – béžová, S/M – béžová, S/M – černá, XL/2XL – béžová, XL/2XL – černá, XS/S – béžová, XS/S – černá


 • Zeštíhlující legíny F016 – Self Hubnoucí prádlo je prádlo s inovační technologií a aktivně zeštíhlujícími účinky. Díky využití mikrokapslí je toto prádlo bohaté na přírodní aktivní složky, jako jsou kofein, retinol, mastné kyseliny, aloe a vitamín E. Díky aktivním účinkům těchto přírodních látek prádlo tvaruje postavu a zmírňuje poškození způsobené celulitidou, která postihuje 90% žen. Revolution Slim je absolutní novinkou ve světě fitness. Je spojencem ženské krásy bez nutnosti změny každodenních návyků, který při fyzické aktivitě povzbuzuje kožní mikrooběh, čímž okysličuje tkáně a způsobuje urychlení spalování tuků. Materiál 71% nylon, 29% elastan.
  Varianty: L/XL – černá, M/L – černá, S/M – černá, XL/2XL – černá, XS/S – černá


 • Zeštíhlující 3/4 kalhoty F 009 – Self, toto oblečení bojuje s Vaší celulitidou, redukuje tukovou tkáň, zpevňuje kůži, zlepšuje krevní oběh a vzhled pokožky. Složení: 71% polyamid, 29% lycra.
  Varianty: L/XL – béžová, L/XL – černá, M/L – béžová, M/L – černá, S/M – béžová, S/M – černá, XL/2XL – béžová, XL/XXL – černá, XS/S – černá