Add anything here here or just remove it..

Luxusní korzety Mitex

Sexy kalhotky provedené v krajce nebo jen velmi netradičně jako jsou tanga, sety, tílka a sukně navodí tu správnou atmosféru. Černá zeštíhluje, černá zakrývá mnohé nedokonalosti, zvýrazní co zvýraznit má a skryje, co má partnerovým očím zůstat zatajeno. Každá žena by měla dbát na komfort a bezpečnost a vyvarovat se prádla, které škrtí, zařezává se do kůže či je jinak nepříjemné jej nosit. Nezapomínáme ani na ženy s plnějšími tvary, kterým nabízíme zajímavý sortiment zeštíhlujícího prádla a stahovací kalhotky. U nás nakoupíte levné erotické prádlo s přehledem a hlavně DISKRÉTNĚ! Spodní prádlo je nedílnou součástí šatníku každé ženy. I když se to na první pohled nezdá, vhodně zvolené a pohodlné spodní prádlo je jednou ze základních složek každého dne. Nabízíme široký výběr dámského prádla, pánského prádla, oblečení, doplňků a pro zpříjemnění společných chvil nejen v ložnici také erotické prádlo. Každá žena si tak bude moci dovolit koupit luxusní spodní prádlo za skvělé ceny. Pokud chcete pomoci postavě a vypadat šíhlejší, můžete vyzkoušet luxusní korzety Mitex. Přejeme Vám příjemný nákup! Všimnout si tak můžete četného použití krajky v různých barvách i vzorech. Jiné typy byste si měli vybrat na sport, jiné zase ke společenským šatům. Vyberte si ze široké nabídky luxusní korzety Mitex Nezanedbatelná je také funkce a účel, na který budete spodní prádlo používat. Vybírat můžete z pohodlí Vašeho domova z naší bohaté nabídky. Věřte tomu nebo ne, smyslné erotické prádlo napraví i ten největší vichr na peněžním účtu vašeho milého. Spodní prádlo prodáváme již 10 let a v prádle se dobře vyznáme. Podnítí Vaši fantazii a nabudí Vaši touhu. Vyberte si luxusní korzety Mitex a ostatní vám budou závidět. Spodní prádlo vyrobené ze syntetických materiálů může některým dámám způsobit kožní problémy, či alergické reakce. Luxusní materiály, nejrůznější barevné provedení. Každá EVA má právo na to být hříšná a koupit si erotické prádlo a proto vám nabízíme zboží od velikostí S až po velikosti XXXL.

  • Nově se silikonovým pásem ve vrchní gumě. Stahovací prádlo Elite IV-MITEX tvoří stahovací kalhotky s prodlouženou linií pasu. Kalhotky jsou vyrobeny ze speciálního mikrovlákna, které je pružné a pevné zároveň, kalhotky tak krásně tvarují postavu a díky prodloužení nádherně zdůrazní pas. Stahovací prádlo Elite IV nabízíme v bílé a tělové barvě.
    Varianty: L – make-up, L – černá, M – bílá, S – bílá, XL – bílá, XL – černá, XXL – bílá


  • Korzet Mitex Super Talia zmenšuje obvod pasu až o 4cm. Ke stažení přispívá pevnost materiálu a zapínání na 4 háčky. Výztuhy z ohebné kostice zabraňují případnému shrnutí modelu. Složení: 82% polyamid, 18% elastan.
    Varianty: S – béžová