Add anything here here or just remove it..

Luxusní erotické prádlo Gaia

Zkuste si vybrat z naší nabídky spodního prádla. Každá žena chce být svůdná. Černá zeštíhluje, černá zakrývá mnohé nedokonalosti, zvýrazní co zvýraznit má a skryje, co má partnerovým očím zůstat zatajeno. Všimnout si tak můžete četného použití krajky v různých barvách i vzorech. Podnítí Vaši fantazii a nabudí Vaši touhu. I když se to na první pohled nezdá, vhodně zvolené a pohodlné spodní prádlo je jednou ze základních složek každého dne. V červeném spodním prádle budete smyslně svůdná. Jste-li trochu stydlivá, ale přesto byste ráda vypadala svůdně, máme pro vás řešení. Koupím si luxusní nebo takové obyčejnější spodní prádlo? Jaká barva se hodí ať se na mě vrhne a užijeme si vášnivou noc? Nabízíme Vám totiž také krásné a jemné smyslné spodní prádlo, které na sebe mohou obléci i stydlivky. Vybírejte ze široké nabídky luxusní erotické prádlo Gaia. Kdyby vám však partner koupil jako dárek erotické spodní prádlo, jak byste se zachovala? Fantazii se meze nekladou. Hledáte dobře padnoucí podprsenku, kalhotky, boxerky, trenýrky či slipy za nejlepší ceny? Dámske boxerky Jsou kalhotky ve tvaru pánských boxerek. Mimořádně pohodlné a vhodné zejména v zimních měsících. Luxusní materiály, nejrůznější barevné provedení. Díky erotickému spodnímu prádlu však mohou být ještě lepší. Radost každé ženě udělá určitě luxusní erotické prádlo Gaia. Erotické prádlo je určeno pro ženy všech věkových kategorií a všech typů postav. Jelikož krajka je nesmrtelný prvek spodního prádla, výrobci se k němu i nadále budou rádi vracet. Dárek nejen pro vás, ale havně pro vašeho partnera. Kupte si erotické prádlo, noční košilky a udělejte radost nejen sobě, ale i svému partnerovi. To vše a mnohem více seženete právě u nás.

  • 075 Maddalena – půvabná podprsenka pohodlného střihu se širokými ramínky s nastavitelnou dělkou a s kosticemi vhodná pro ženy s velkými prsy. Jemné mikrovlákno je v horní části zdvojeno. Mikrovlákno je ve spodní části košíčku podloženo podšívkou z pevného tylu. Podprsenka není bezešvá. Složení 100% Polyamid.
    Varianty: 65F – bílá, 70E – černá, 75I – černá, 80B – béžová, 80B – bílá, 80B – černá, 85D – černá, 95B – bílá, 95D – béžová