Add anything here here or just remove it..

Luxusní dámské spodní prádlo Gaia

Všimnout si tak můžete četného použití krajky v různých barvách i vzorech. Smyslné barvy jsou červená a černá, ale můžete si vybrat také z jiných barev. Máte rádi krásné a pohodlné spodní prádlo? U nás nakoupíte levné erotické prádlo s přehledem a hlavně DISKRÉTNĚ! Dámske boxerky Jsou kalhotky ve tvaru pánských boxerek. Mimořádně pohodlné a vhodné zejména v zimních měsících. Levné erotické prádlo u nás seženete za příjemné internetové ceny. Víme, že Vaše nové spodní prádlo oceníte nejen Vy, ale také Váš partner nebo manžel. Věřte tomu nebo ne, smyslné erotické prádlo napraví i ten největší vichr na peněžním účtu vašeho milého. Co se týče barev, vybírat můžete z převážně černé barvy levného erotického prádla. Kombinace černé barvy prádla a krajky je pak velmi žhavá, proto je jedničkou ve výběru mnoha žen. I proto v naší nabídce najdete nejen běžné spodní prádlo, punčochy a dámské plavky, ale také erotické prádlo, ve kterém budete svůdná a sexy. Luxusní dámské spodní prádlo Gaia z nejkvalitnějších materiálů Erotické spodní prádlo není výsadou pouze mladých a hubených slečen. Oblečená do levného erotického prádla tak budete pěkným dárkem v postýlce vašeho přítele/ manžela. Chceme vám být nablízku při výběru spodního prádla v širokém sortimentu a chceme se společně radovat z dobrého a výhodného nákupu u nás. Originální sexy kostýmy, smyslné erotické košilky a nadčasové korzety a podvazky. Kvalitní spodní prádlo dlouhou dobu patřilo mezi zboží, které si nemohl dovolit každý. Dárek nejen pro vás, ale havně pro vašeho partnera. Přejeme Vám příjemný nákup! Spodní prádlo musí být nejen svůdné, ale také pohodlné. Inspirujte se v našem katalogu spodního prádla. S ohledem na erotický nádech je však potřeba si řádně promyslet, jestli je váš partner/ partnerka připravena na tak velkou dávku erotiky ve vaší ložnici. Luxusní materiály, nejrůznější barevné provedení.

  • 075 Maddalena – půvabná podprsenka pohodlného střihu se širokými ramínky s nastavitelnou dělkou a s kosticemi vhodná pro ženy s velkými prsy. Jemné mikrovlákno je v horní části zdvojeno. Mikrovlákno je ve spodní části košíčku podloženo podšívkou z pevného tylu. Podprsenka není bezešvá. Složení 100% Polyamid.
    Varianty: 65F – bílá, 70E – černá, 75I – černá, 80B – béžová, 80B – bílá, 80B – černá, 85D – černá, 95B – bílá, 95D – béžová