Add anything here here or just remove it..

Luxusní dámské spodní prádlo Electric Lingerie

Chvíle strávené ve dvojici plné intimnosti jsou jedním ze základem každého dobrého vztahu. Nabízíme Vám totiž také krásné a jemné smyslné spodní prádlo, které na sebe mohou obléci i stydlivky. Při volbě velikostí erotického spodního prádla se Vám snažíme nabídkou co největší volnost. Základ šatníku. Ta je zatvrzelou klasikou, která podtrhne ženský půvab i ladnost jejich křivek. Každá EVA má právo na to být hříšná a koupit si erotické prádlo a proto vám nabízíme zboží od velikostí S až po velikosti XXXL. Hledáte dobře padnoucí podprsenku, kalhotky, boxerky, trenýrky či slipy za nejlepší ceny? Víme, že Vaše nové spodní prádlo oceníte nejen Vy, ale také Váš partner nebo manžel. Inspirujte se v našem katalogu spodního prádla. Pokud chcete pomoci postavě a vypadat šíhlejší, můžete vyzkoušet luxusní dámské spodní prádlo Electric Lingerie. V případě, že si nevíte rady s vhodným dárkem, můžete sáhnout například po luxusní dámské spodní prádlo Electric Lingerie. Můžete si tak u nás vybrat odvážnější i méně odvážné erotické prádlo, které potěší vašeho partnera a současně si budete připadat hříšně krásná. Luxusní dámské spodní prádlo Electric Lingerie ve všech velikostech. Levné erotické prádlo u nás seženete za příjemné internetové ceny. Věřte tomu nebo ne, smyslné erotické prádlo napraví i ten největší vichr na peněžním účtu vašeho milého. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní, luxusní a přeci levné dámské spodní prádlo atraktivních střihů, barev a vzorů. Dále v naší nabídce dámského spodního prádla naleznete košilky, ve kterých se budete cítit skvěle a navíc jistě uděláte dojem na svého partnera. Nabízíme neodolatelné spodní prádlo a sexy košilky, které u vašich protějšků vyburcují touhu podívat se, dotýkat a cítit. Chceme vám být nablízku při výběru spodního prádla v širokém sortimentu a chceme se společně radovat z dobrého a výhodného nákupu u nás. Fantazii se meze nekladou. Levné erotické prádlo máme i skladem. Odhoďte domácí oblečení a buďte pro něj ještě více sexy. Pak vám doporučujeme zvolit kombinaci korzetu, podvazkového pásu, punčoch a tang.

  • Body CL108-Electric Lingerie Netradiční dámské body CL108 značky ELECTRIC LINGERIE je střiženo tak, aby krásně odhalovalo bříško a přitahovalo pozornost také na ženské poprsí. Body je vyrobeno z příjemného materiálu a tenké pruhy po bocích, jež jsou zdobeny stříbrnými ozdobami, mohou působit jako kšandy. Body nabízíme v tyrkysové nebo růžové barvě s bílými puntíky.
    Varianty: uni – tyrkys, uni – černá, uni – červená


  • Smyslé dámské síťované punčocháče Electric Lingerie EH411-BLK. Vzadu růžové vázání styl corset.Materiál: 100% nylon.
    Varianty: uni – černá


  • Kalhotky 433-Electric Lingerie Koketní, ale i velice netradiční dámské kalhotky 433 značky ELECTRIC LINGERIE jsou tvořeny drobnými volánky z lehce průsvitné látky. Navíc jsou zdobeny drobnými mašličkami. Kalhotky krásně zvýrazňují zadeček a ženské nohy. Nabízíme je v černé, červené a růžové barvě.
    Varianty: uni – bílá