Add anything here here or just remove it..

Luxusní dámské prádlo Gaia

Překvapte svého partsnera nebo partnerku. Erotické spodní prádlo může posílit vaše sebevědomí a ovlivnit váš postoj k životu: na své okolí budete působit sebejistě a pozitivně. Ovšem těšit se můžete i z jiných barev levného erotického prádla. Zde naleznete široký sortiment od korzetu přes nadkolenky po luxusní dámské prádlo Gaia Jestliže zvolíte prádlo vhodného střihu a materiálu, budete se v něm cítit příjemně. V případě, že si nevíte rady s vhodným dárkem, můžete sáhnout například po luxusní dámské prádlo Gaia. Užijte si výběr luxusní dámské prádlo Gaia. Jiné typy byste si měli vybrat na sport, jiné zase ke společenským šatům. V sortimentu erotické prádlo nabízíme sexy kostýmky, erotické podprsenky a tanga, krajkové erotické prádlo, elastické erotické prádlo. Kombinace černé barvy prádla a krajky je pak velmi žhavá, proto je jedničkou ve výběru mnoha žen. Levné erotické prádlo máme i skladem. Nezapomínáme ani na ženy s plnějšími tvary, kterým nabízíme zajímavý sortiment zeštíhlujícího prádla a stahovací kalhotky. I proto v naší nabídce najdete nejen běžné spodní prádlo, punčochy a dámské plavky, ale také erotické prádlo, ve kterém budete svůdná a sexy. Nevíte, jaký vánoční dárek pořídit příbuzným a známým? Smyslnost začíná u spodního prádla. Spodní prádlo prodáváme již 10 let a v prádle se dobře vyznáme. Dámy ruku na srdce, která z Vás by nechtěla být krásná. Jelikož krajka je nesmrtelný prvek spodního prádla, výrobci se k němu i nadále budou rádi vracet. Věřte tomu nebo ne, smyslné erotické prádlo napraví i ten největší vichr na peněžním účtu vašeho milého. Hledáte dobře padnoucí podprsenky, kalhotky, boxerky, trenýrky, slipy,prádlo pro těhotné, pyžama či plavky? Kupte si erotické prádlo, noční košilky a udělejte radost nejen sobě, ale i svému partnerovi. Dárek nejen pro vás, ale havně pro vašeho partnera. Nezanedbatelná je také funkce a účel, na který budete spodní prádlo používat.

  • 075 Maddalena – půvabná podprsenka pohodlného střihu se širokými ramínky s nastavitelnou dělkou a s kosticemi vhodná pro ženy s velkými prsy. Jemné mikrovlákno je v horní části zdvojeno. Mikrovlákno je ve spodní části košíčku podloženo podšívkou z pevného tylu. Podprsenka není bezešvá. Složení 100% Polyamid.
    Varianty: 65F – bílá, 70E – černá, 75I – černá, 80B – béžová, 80B – bílá, 80B – černá, 85D – černá, 95B – bílá, 95D – béžová