Add anything here here or just remove it..

Luxusní dámské prádlo Electric Lingerie

Erotické spodní prádlo není výsadou pouze mladých a hubených slečen. Skvělým dárkem může být také luxusní dámské prádlo Electric Lingerie. V sortimentu erotické prádlo nabízíme sexy kostýmky, erotické podprsenky a tanga, krajkové erotické prádlo, elastické erotické prádlo. Ovšem těšit se můžete i z jiných barev levného erotického prádla. Pak vám doporučujeme zvolit kombinaci korzetu, podvazkového pásu, punčoch a tang. Kdyby vám však partner koupil jako dárek erotické spodní prádlo, jak byste se zachovala? Náš stále rostoucí výběr erotického prádla zahrnuje korzety, kostýmy, košilky a podvazkové pásy. V každém případě pevně věříme, že se díky příjemným internetovým cenám erotického prádla budete do našeho e-shopu vracet pro nové a nové kousky. Při volbě velikostí erotického spodního prádla se Vám snažíme nabídkou co největší volnost. Spodní prádlo musí být nejen svůdné, ale také pohodlné. Jste beznadějná romantička, která si pod slovy „sexy prádlo“ vybaví nemravné kousky bez špetky citu? Vyberte si ze široké nabídky luxusní dámské prádlo Electric Lingerie Inspirujte se v našem katalogu spodního prádla. Každá žena by měla dbát na komfort a bezpečnost a vyvarovat se prádla, které škrtí, zařezává se do kůže či je jinak nepříjemné jej nosit. Zde naleznete široký sortiment od korzetu přes nadkolenky po luxusní dámské prádlo Electric Lingerie Najdete zde podvazky, body, nadkolenky, podprsenky, kalhotky, ale například také lepítka na bradavky. Jiné typy byste si měli vybrat na sport, jiné zase ke společenským šatům. Spodní prádlo vyrobené ze syntetických materiálů může některým dámám způsobit kožní problémy, či alergické reakce. Koupím si luxusní nebo takové obyčejnější spodní prádlo? Jaká barva se hodí ať se na mě vrhne a užijeme si vášnivou noc? Ke kalhotkám samozřejmě patří také podprsenky, jejichž nabídka je na našem e-shopu více než široká. Náš sortiment zahrnuje dámské spodní prádlo od kalhotek po moderní podprsenky, od dámský plavek po stylové košile. Překvapte svého partsnera nebo partnerku. Luxusní dámské prádlo Electric Lingerie pro každou příležitost.

  • Body CL108-Electric Lingerie Netradiční dámské body CL108 značky ELECTRIC LINGERIE je střiženo tak, aby krásně odhalovalo bříško a přitahovalo pozornost také na ženské poprsí. Body je vyrobeno z příjemného materiálu a tenké pruhy po bocích, jež jsou zdobeny stříbrnými ozdobami, mohou působit jako kšandy. Body nabízíme v tyrkysové nebo růžové barvě s bílými puntíky.
    Varianty: uni – tyrkys, uni – černá, uni – červená


  • Smyslé dámské síťované punčocháče Electric Lingerie EH411-BLK. Vzadu růžové vázání styl corset.Materiál: 100% nylon.
    Varianty: uni – černá


  • Kalhotky 433-Electric Lingerie Koketní, ale i velice netradiční dámské kalhotky 433 značky ELECTRIC LINGERIE jsou tvořeny drobnými volánky z lehce průsvitné látky. Navíc jsou zdobeny drobnými mašličkami. Kalhotky krásně zvýrazňují zadeček a ženské nohy. Nabízíme je v černé, červené a růžové barvě.
    Varianty: uni – bílá