Add anything here here or just remove it..

Dámské luxusní prádlo Gaia

Jiné typy byste si měli vybrat na sport, jiné zase ke společenským šatům. Kombinace černé barvy prádla a krajky je pak velmi žhavá, proto je jedničkou ve výběru mnoha žen. Zde naleznete široký sortiment od korzetu přes nadkolenky po dámské luxusní prádlo Gaia Dámské sexy spodní prádlo jsou v neposlední řadě také odvážné a lechtivé kalhotky a tanga. Vhodně zvolená košilka nebo erotické body dokáží s pány udělat divy! Můžete si tak u nás vybrat odvážnější i méně odvážné erotické prádlo, které potěší vašeho partnera a současně si budete připadat hříšně krásná. Každá žena si tak bude moci dovolit koupit luxusní spodní prádlo za skvělé ceny. Vybírat můžete z pohodlí Vašeho domova z naší bohaté nabídky. Pokud chcete pomoci postavě a vypadat šíhlejší, můžete vyzkoušet dámské luxusní prádlo Gaia. Dámské luxusní prádlo Gaia koupíte opravdu výhodně. Nabízíme neodolatelné spodní prádlo a sexy košilky, které u vašich protějšků vyburcují touhu podívat se, dotýkat a cítit. Odhoďte domácí oblečení a buďte pro něj ještě více sexy. Spodní prádlo je nedílnou součástí šatníku každé ženy. Platí, že dámské spodní prádlo musí hlavně padnout. Erotické spodní prádlo není výsadou pouze mladých a hubených slečen. Inspirujte se naší nabídkou a přidejte do svého šatníku erotické spodní prádlo, abyste se cítili opravdu výjimečně. Při volbě velikostí erotického spodního prádla se Vám snažíme nabídkou co největší volnost. Jste beznadějná romantička, která si pod slovy „sexy prádlo“ vybaví nemravné kousky bez špetky citu? Zde se vyplatí pořídit si kvalitní výrobek. S ohledem na erotický nádech je však potřeba si řádně promyslet, jestli je váš partner/ partnerka připravena na tak velkou dávku erotiky ve vaší ložnici. Za erotické prádlo můžeme považovat také korzety, podvazkové pásy a sexy noční košilky, které taktéž najdete v naší nabídce. Pomyslela byste si, že tento typ prádla se pro vás nehodí, anebo byste si ho oblékla, abyste ho potěšila a přišla na to, že i vám může takové prádlo slušet? Víme, že Vaše nové spodní prádlo oceníte nejen Vy, ale také Váš partner nebo manžel.

  • 075 Maddalena – půvabná podprsenka pohodlného střihu se širokými ramínky s nastavitelnou dělkou a s kosticemi vhodná pro ženy s velkými prsy. Jemné mikrovlákno je v horní části zdvojeno. Mikrovlákno je ve spodní části košíčku podloženo podšívkou z pevného tylu. Podprsenka není bezešvá. Složení 100% Polyamid.
    Varianty: 65F – bílá, 70E – černá, 75I – černá, 80B – béžová, 80B – bílá, 80B – černá, 85D – černá, 95B – bílá, 95D – béžová