Add anything here here or just remove it..

Dámské luxusní prádlo Electric Lingerie

Dárek nejen pro vás, ale havně pro vašeho partnera. Luxusní sexy erotické prádlo dodá Vašim hrátkám to pravé kouzlo. Za erotické prádlo můžeme považovat také korzety, podvazkové pásy a sexy noční košilky, které taktéž najdete v naší nabídce. Jste-li trochu stydlivá, ale přesto byste ráda vypadala svůdně, máme pro vás řešení. Jsme si toho vědomi, a proto nabízí pestrý výběr erotického spodního prádla pro všechny ženy. Oblečená do levného erotického prádla tak budete pěkným dárkem v postýlce vašeho přítele/ manžela. Spodní prádlo prodáváme již 10 let a v prádle se dobře vyznáme. Sexy erotickou košilku, soupravu může zakoupit muž své partnerce a nebo si je může zakoupit sama žena, jako pořádné překvapení pro svého miláčka. V červeném spodním prádle budete smyslně svůdná. S kvalitním sexy prádlem poodhalíte můžum cestu do říše snů. Každá žena si tak bude moci dovolit koupit luxusní spodní prádlo za skvělé ceny. Chvíle strávené ve dvojici plné intimnosti jsou jedním ze základem každého dobrého vztahu. Chceme vám být nablízku při výběru spodního prádla v širokém sortimentu a chceme se společně radovat z dobrého a výhodného nákupu u nás. Náš sortiment zahrnuje dámské spodní prádlo od kalhotek po moderní podprsenky, od dámský plavek po stylové košile. Každá EVA má právo na to být hříšná a koupit si erotické prádlo a proto vám nabízíme zboží od velikostí S až po velikosti XXXL. S ohledem na erotický nádech je však potřeba si řádně promyslet, jestli je váš partner/ partnerka připravena na tak velkou dávku erotiky ve vaší ložnici. Kvalitní spodní prádlo dlouhou dobu patřilo mezi zboží, které si nemohl dovolit každý. Jelikož krajka je nesmrtelný prvek spodního prádla, výrobci se k němu i nadále budou rádi vracet. Spodní prádlo máte standartních střihů i bezešvé spodní prádlo. Fantazii se meze nekladou. Svůdně krásné spodní prádlo. Nabízíme široký výběr dámského prádla, pánského prádla, oblečení, doplňků a pro zpříjemnění společných chvil nejen v ložnici také erotické prádlo. Luxsuní výběr spodního prádla.

  • Body CL108-Electric Lingerie Netradiční dámské body CL108 značky ELECTRIC LINGERIE je střiženo tak, aby krásně odhalovalo bříško a přitahovalo pozornost také na ženské poprsí. Body je vyrobeno z příjemného materiálu a tenké pruhy po bocích, jež jsou zdobeny stříbrnými ozdobami, mohou působit jako kšandy. Body nabízíme v tyrkysové nebo růžové barvě s bílými puntíky.
    Varianty: uni – tyrkys, uni – černá, uni – červená


  • Smyslé dámské síťované punčocháče Electric Lingerie EH411-BLK. Vzadu růžové vázání styl corset.Materiál: 100% nylon.
    Varianty: uni – černá


  • Kalhotky 433-Electric Lingerie Koketní, ale i velice netradiční dámské kalhotky 433 značky ELECTRIC LINGERIE jsou tvořeny drobnými volánky z lehce průsvitné látky. Navíc jsou zdobeny drobnými mašličkami. Kalhotky krásně zvýrazňují zadeček a ženské nohy. Nabízíme je v černé, červené a růžové barvě.
    Varianty: uni – bílá