Add anything here here or just remove it..

Dámské sexy spodní prádlo jsou v neposlední řadě také odvážné a lechtivé kalhotky a tanga. Černá zeštíhluje, černá zakrývá mnohé nedokonalosti, zvýrazní co zvýraznit má a skryje, co má partnerovým očím zůstat zatajeno. Luxsuní výběr spodního prádla. To vše a mnohem více seženete právě u nás. Pokud si plánujete romantický večer, či romantický víkend, měli byste tuto událost doplnit svůdným spodním prádlem. Vybírat můžete z erotických podprsenek, kalhotek, setů, korzetů, košilek i z tolik oblíbených bodystocking overalů! U nás si vyberete erotické spodní prádlo, které neodhaluje více, než klasické spodní prádlo či košilky, ale přesto působí velmi svůdně a sexy. Všimnout si tak můžete četného použití krajky v různých barvách i vzorech. Ženy by neměly chodit oblečené v obyčejných nočních košilích nebo v pyžamu, ale měli by si pořídit nějaké luxusní sexy prádélko. Dámy ruku na srdce, která z Vás by nechtěla být krásná. Dámské korzety Mitex pro každého. Dámské korzety Mitex pro každou ženu. V pohodlném prádle se budete cítit lépe. Při volbě velikostí erotického spodního prádla se Vám snažíme nabídkou co největší volnost. Luxusní sexy erotické prádlo dodá Vašim hrátkám to pravé kouzlo. Fantazie, zvláště ty erotické, jsou nedílnou a oblíbenou součástí života mužů. Koupím si luxusní nebo takové obyčejnější spodní prádlo? Jaká barva se hodí ať se na mě vrhne a užijeme si vášnivou noc? Intimní chvíle strávené ve dvou jsou kořením života. Víme, že Vaše nové spodní prádlo oceníte nejen Vy, ale také Váš partner nebo manžel. Chodíte rádi v krásném a pohodlném spodním prádle? Levné erotické prádlo máme i skladem. Nezapomínáme ani na ženy s plnějšími tvary, kterým nabízíme zajímavý sortiment zeštíhlujícího prádla a stahovací kalhotky. Dámské korzety Mitex se hodí na nejrůznější příležitosti. Erotické spodní prádlo není výsadou pouze mladých a hubených slečen.

  • Nově se silikonovým pásem ve vrchní gumě. Stahovací prádlo Elite IV-MITEX tvoří stahovací kalhotky s prodlouženou linií pasu. Kalhotky jsou vyrobeny ze speciálního mikrovlákna, které je pružné a pevné zároveň, kalhotky tak krásně tvarují postavu a díky prodloužení nádherně zdůrazní pas. Stahovací prádlo Elite IV nabízíme v bílé a tělové barvě.
    Varianty: L – make-up, L – černá, M – bílá, S – bílá, XL – bílá, XL – černá, XXL – bílá


  • Korzet Mitex Super Talia zmenšuje obvod pasu až o 4cm. Ke stažení přispívá pevnost materiálu a zapínání na 4 háčky. Výztuhy z ohebné kostice zabraňují případnému shrnutí modelu. Složení: 82% polyamid, 18% elastan.
    Varianty: S – béžová