Add anything here here or just remove it..

Dámské erotické spodní prádlo Paphia

Chceme vám být nablízku při výběru spodního prádla v širokém sortimentu a chceme se společně radovat z dobrého a výhodného nákupu u nás. Dámské erotické spodní prádlo Paphia se hodí na nejrůznější příležitosti. Smyslné barvy jsou červená a černá, ale můžete si vybrat také z jiných barev. V pohodlném prádle se budete cítit lépe. Originální sexy kostýmy, smyslné erotické košilky a nadčasové korzety a podvazky. Všimnout si tak můžete četného použití krajky v různých barvách i vzorech. Jak tedy můžete vidět, v naší nabídce erotického spodního prádla si dokáže vybrat každá žena či dívka. Kupte si erotické prádlo, noční košilky a udělejte radost nejen sobě, ale i svému partnerovi. I když se to na první pohled nezdá, vhodně zvolené a pohodlné spodní prádlo je jednou ze základních složek každého dne. Levné erotické prádlo máme i skladem. Můžete si tak u nás vybrat odvážnější i méně odvážné erotické prádlo, které potěší vašeho partnera a současně si budete připadat hříšně krásná. Dámy ruku na srdce, která z Vás by nechtěla být krásná. S ohledem na erotický nádech je však potřeba si řádně promyslet, jestli je váš partner/ partnerka připravena na tak velkou dávku erotiky ve vaší ložnici. Chodíte rádi v krásném a pohodlném spodním prádle? Nevíte, jaký vánoční dárek pořídit příbuzným a známým? U nás nakoupíte levné erotické prádlo s přehledem a hlavně DISKRÉTNĚ! Jaké si mám koupit sexi spodné prádlo? Každá žena by měla dbát na komfort a bezpečnost a vyvarovat se prádla, které škrtí, zařezává se do kůže či je jinak nepříjemné jej nosit. Inspirujte se naší nabídkou a přidejte do svého šatníku erotické spodní prádlo, abyste se cítili opravdu výjimečně. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní, luxusní a přeci levné dámské spodní prádlo atraktivních střihů, barev a vzorů. Erotické prádlo odebíráme pouze od ověřených dodavatelů. Pomyslela byste si, že tento typ prádla se pro vás nehodí, anebo byste si ho oblékla, abyste ho potěšila a přišla na to, že i vám může takové prádlo slušet? Dále v naší nabídce dámského spodního prádla naleznete košilky, ve kterých se budete cítit skvěle a navíc jistě uděláte dojem na svého partnera.

  • Černý svůdný komplet potěší každou silnou osobnost. Model neláká jenom tím, že je sexy a roztomilý, ale je i skvěle padnoucí a vypracovaná krajka s perličky pod prsy dodává celku samou dokonalost. Košilka se zapíná zezadu na dva malé háčky. Součástí jsou i string-tanga se stejně vypracovanou perličkovou krajkou. Materiálové složení: 90% polyamid, 10% elasten.
    Varianty: L/XL – černá


  • Povzbuzení citu, láskyplné hýčkání zažijete díky tomuto modelu. Body Julia je stvořené pro všechny ženy, co milují dynamiku a vášeň. Krásný doplněk šatníku každé ženy. Musíte jej mít! Body s kosticemi, mírnými výztužemi a s nastavitelnými ramínky. Průhledný materiál jemně poodhalí Vaše bříško a předností modelu jsou rozkošné a hravé střapce. Mezi ňadry je všitý decentní stříbrný šperk, což budí nádech luxusu. Materiálové složení: 80% polyamid, 20% elasten.
    Varianty: S/M – černá