Add anything here here or just remove it..

Dámské erotické spodní prádlo MIA DOUX

V sortimentu dámské spodní prádlo Vám můžeme nabídnout nejen produkty jako podprsenky, korzety, kalhotky a tanga, ale také další výrobky jako například plavky, body, podvazkové pásy, košilky, luxusní pyžama, župany. Máte rádi krásné a pohodlné spodní prádlo? Smyslné barvy jsou červená a černá, ale můžete si vybrat také z jiných barev. Podnítí Vaši fantazii a nabudí Vaši touhu. Luxusní materiály, nejrůznější barevné provedení. Překvapte svého partsnera nebo partnerku. Pomyslela byste si, že tento typ prádla se pro vás nehodí, anebo byste si ho oblékla, abyste ho potěšila a přišla na to, že i vám může takové prádlo slušet? Vyberte si ze široké nabídky dámské erotické spodní prádlo MIA DOUX Každá žena chce být svůdná. Jelikož krajka je nesmrtelný prvek spodního prádla, výrobci se k němu i nadále budou rádi vracet. Přejeme Vám příjemný nákup! Jsme si toho vědomi, a proto nabízí pestrý výběr erotického spodního prádla pro všechny ženy. Dámské erotické spodní prádlo MIA DOUX pro každou ženu. Vyberte si dámské erotické spodní prádlo MIA DOUX a ostatní vám budou závidět. Při volbě velikostí erotického spodního prádla se Vám snažíme nabídkou co největší volnost. Za erotické prádlo můžeme považovat také korzety, podvazkové pásy a sexy noční košilky, které taktéž najdete v naší nabídce. Kupte si erotické prádlo, noční košilky a udělejte radost nejen sobě, ale i svému partnerovi. Jste beznadějná romantička, která si pod slovy „sexy prádlo“ vybaví nemravné kousky bez špetky citu? Náš sortiment zahrnuje dámské spodní prádlo od kalhotek po moderní podprsenky, od dámský plavek po stylové košile. Vybírat můžete něžnou bílou, vášnivou červenou, hravou růžovou, smyslnou fialovou a samozřejmě i kombinaci různých barev. Dámské erotické spodní prádlo MIA DOUX koupíte opravdu výhodně. Sexy erotickou košilku, soupravu může zakoupit muž své partnerce a nebo si je může zakoupit sama žena, jako pořádné překvapení pro svého miláčka. Dámské erotické spodní prádlo MIA DOUX pro každou příležitost.

 • Krátká, rajcovní, ale i nesmírně elegantní košilka White Diamond značky MIA DOUX. Košilka má délku těsně pod zadeček a zdobí ji především hluboký výstřih, který je zakončen dekorativní sponou. Košilka je vyrobena z lehce průsvitného materiálu a dekolt zdobí úzký lem nařasené krajky. Ramínka se zužují a spojují se na šíji. Sněhově bílou košilku krásně doplňují vkusná tanga.
  Varianty: L – bílá, M – bílá, S – bílá


 • Souprava Mia Doux 7 Temptations -soft je vyrobena z jemného, lehce lesklého, elastického materiálu v černo-bílé barvě. Tvoří ji podprsenka s kosticemi s měkkými košíčky, s tenkými ramínky a klasickým zapínáním, doplněná bílou vsadkou s drobnými knoflíčky, která zvýrazňuje poprsí a kalhotky, které jsou stejně, jako podpsenka, obohaceny o bílou vsadku.
  Varianty: S – original, XL – original


 • Originální pětidílný set Mia Doux 7 Temptation je vyroben z jemného, průhledného materiálu, který krásně přilne k tělu. Je tvořen erotickým korzetem, tangy, stuhou na krk se zapínáním na suchý zip, a dvěma manžetami, které se připevňují na patentky. Korzet odhalující poprsí je s kosticemi, zdobený malými bílými knoflíčky s perleťovým leskem. Je vybaven širokými ramínky bílé barvy pro větší pohodlí, a pásky k připevnění punčoch. Stuha na krk je zdobena malou mašličkou.
  Varianty: M – černá


 • Kalhotky Lolitte minifigi značky MIA DOUX jsou klasického střihu a jsou vyrobené z příjemné látky. V zadní části jsou však černé kalhotky zvýrazněné velkou bílou ozdobou.
  Varianty: S/M – černá, S/M – červená