Add anything here here or just remove it..

Dámské erotické spodní prádlo Electric Lingerie

Chvíle strávené ve dvojici plné intimnosti jsou jedním ze základem každého dobrého vztahu. Levné erotické prádlo máme i skladem. Jaké si mám koupit sexi spodné prádlo? Spodní prádlo máte standartních střihů i bezešvé spodní prádlo. Dámské spodní prádlo. Nabízíme neodolatelné spodní prádlo a sexy košilky, které u vašich protějšků vyburcují touhu podívat se, dotýkat a cítit. V každém případě pevně věříme, že se díky příjemným internetovým cenám erotického prádla budete do našeho e-shopu vracet pro nové a nové kousky. Spodní prádlo musí být nejen svůdné, ale také pohodlné. I proto v naší nabídce najdete nejen běžné spodní prádlo, punčochy a dámské plavky, ale také erotické prádlo, ve kterém budete svůdná a sexy. Odsuňte svůj stud a odhalte s námi svoji krásu. Jiné typy byste si měli vybrat na sport, jiné zase ke společenským šatům. Ta je zatvrzelou klasikou, která podtrhne ženský půvab i ladnost jejich křivek. Překvapte svého partsnera nebo partnerku. Spodní prádlo je nedílnou součástí šatníku každé ženy. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní, luxusní a přeci levné dámské spodní prádlo atraktivních střihů, barev a vzorů. Dámské erotické spodní prádlo Electric Lingerie bude slušet určitě i Vám. U nás nakoupíte levné erotické prádlo s přehledem a hlavně DISKRÉTNĚ! Hledáte erotické spodní prádlo vhodné pro zvláštní příležitosti, ve kterém si splníte tajné přání nebo oblíbenou fantazii? V červeném spodním prádle budete smyslně svůdná. Přejeme Vám příjemný nákup! Můžete si tak u nás vybrat odvážnější i méně odvážné erotické prádlo, které potěší vašeho partnera a současně si budete připadat hříšně krásná. Spodní prádlo je oblečení, které je vám nejblíž a dokáže vás nejen zahřát, ale i potěšit. Dámské erotické spodní prádlo Electric Lingerie pro každého.

  • Body CL108-Electric Lingerie Netradiční dámské body CL108 značky ELECTRIC LINGERIE je střiženo tak, aby krásně odhalovalo bříško a přitahovalo pozornost také na ženské poprsí. Body je vyrobeno z příjemného materiálu a tenké pruhy po bocích, jež jsou zdobeny stříbrnými ozdobami, mohou působit jako kšandy. Body nabízíme v tyrkysové nebo růžové barvě s bílými puntíky.
    Varianty: uni – tyrkys, uni – černá, uni – červená


  • Smyslé dámské síťované punčocháče Electric Lingerie EH411-BLK. Vzadu růžové vázání styl corset.Materiál: 100% nylon.
    Varianty: uni – černá


  • Kalhotky 433-Electric Lingerie Koketní, ale i velice netradiční dámské kalhotky 433 značky ELECTRIC LINGERIE jsou tvořeny drobnými volánky z lehce průsvitné látky. Navíc jsou zdobeny drobnými mašličkami. Kalhotky krásně zvýrazňují zadeček a ženské nohy. Nabízíme je v černé, červené a růžové barvě.
    Varianty: uni – bílá