Add anything here here or just remove it..

Dámské erotické prádlo Gaia

Dámské erotické prádlo Gaia pro každou příležitost. Ženy by neměly chodit oblečené v obyčejných nočních košilích nebo v pyžamu, ale měli by si pořídit nějaké luxusní sexy prádélko. U nás nakoupíte levné erotické prádlo s přehledem a hlavně DISKRÉTNĚ! Platí, že dámské spodní prádlo musí hlavně padnout. Nabízíme Vám široký výběr toho nejlepšího dámského erotického prádla. I když se to na první pohled nezdá, vhodně zvolené a pohodlné spodní prádlo je jednou ze základních složek každého dne. Odsuňte svůj stud a odhalte s námi svoji krásu. Dámské erotické prádlo Gaia pro každou ženu. Je na vás naše erotické prádlo moc odvážné, ale i přesto byste chtěla vypadat sexy a hříšně? U nás si vyberete erotické spodní prádlo, které neodhaluje více, než klasické spodní prádlo či košilky, ale přesto působí velmi svůdně a sexy. Kdyby vám však partner koupil jako dárek erotické spodní prádlo, jak byste se zachovala? Přejeme Vám příjemný nákup! To vše a mnohem více seženete právě u nás. Spodní prádlo prodáváme již 10 let a v prádle se dobře vyznáme. Překvapte svého partsnera nebo partnerku. Vyberte si dámské erotické prádlo Gaia a ostatní vám budou závidět. Díky erotickému spodnímu prádlu však mohou být ještě lepší. Smyslnost začíná u spodního prádla. Kvalitní spodní prádlo dlouhou dobu patřilo mezi zboží, které si nemohl dovolit každý. Hledáte dobře padnoucí podprsenky, kalhotky, boxerky, trenýrky, slipy,prádlo pro těhotné, pyžama či plavky? Pokud chcete pomoci postavě a vypadat šíhlejší, můžete vyzkoušet dámské erotické prádlo Gaia. Vyberte si ze široké nabídky dámské erotické prádlo Gaia Nejen krajkové spodní prádlo může být svůdné.

  • 075 Maddalena – půvabná podprsenka pohodlného střihu se širokými ramínky s nastavitelnou dělkou a s kosticemi vhodná pro ženy s velkými prsy. Jemné mikrovlákno je v horní části zdvojeno. Mikrovlákno je ve spodní části košíčku podloženo podšívkou z pevného tylu. Podprsenka není bezešvá. Složení 100% Polyamid.
    Varianty: 65F – bílá, 70E – černá, 75I – černá, 80B – béžová, 80B – bílá, 80B – černá, 85D – černá, 95B – bílá, 95D – béžová