Add anything here here or just remove it..

Bílý korzet Livia Corsetti

Pokud chcete pomoci postavě a vypadat šíhlejší, můžete vyzkoušet bílý korzet Livia Corsetti. Dámy ruku na srdce, která z Vás by nechtěla být krásná. Hledáte dobře padnoucí podprsenky, kalhotky, boxerky, trenýrky, slipy,prádlo pro těhotné, pyžama či plavky? Bílý korzet Livia Corsetti potěší oko nejednoho muže. Jak tedy můžete vidět, v naší nabídce erotického spodního prádla si dokáže vybrat každá žena či dívka. Ta je zatvrzelou klasikou, která podtrhne ženský půvab i ladnost jejich křivek. Dopřejte si nějaký pěkný kousek do vašeho šatníku. Bílý korzet Livia Corsetti ve všech velikostech. Romantické erotické kousky vypadají cudně, a přece svůdně. Odhoďte domácí oblečení a buďte pro něj ještě více sexy. Užijte si výběr bílý korzet Livia Corsetti. Spodní prádlo vyrobené ze syntetických materiálů může některým dámám způsobit kožní problémy, či alergické reakce. Přejeme Vám příjemný nákup! Vybírat můžete něžnou bílou, vášnivou červenou, hravou růžovou, smyslnou fialovou a samozřejmě i kombinaci různých barev. S ohledem na erotický nádech je však potřeba si řádně promyslet, jestli je váš partner/ partnerka připravena na tak velkou dávku erotiky ve vaší ložnici. Víme, že Vaše nové spodní prádlo oceníte nejen Vy, ale také Váš partner nebo manžel. Kombinace černé barvy prádla a krajky je pak velmi žhavá, proto je jedničkou ve výběru mnoha žen. Bílý korzet Livia Corsetti bude slušet určitě i Vám. Ovšem těšit se můžete i z jiných barev levného erotického prádla. Chodíte rádi v krásném a pohodlném spodním prádle? Bílý korzet Livia Corsetti pro každou příležitost. Každá žena by měla dbát na komfort a bezpečnost a vyvarovat se prádla, které škrtí, zařezává se do kůže či je jinak nepříjemné jej nosit. Nabízíme Vám široký výběr toho nejlepšího dámského erotického prádla.

  • Smyslný dámský kostým zdravotní sestřičky Charleen LivCo.Dámský kostým se skládá z tylové korzetu, tang a zdravotní čepičky.Sexy dámský kostým je vyroben z průsvitné bílé látky s květinovým vzorem a červeným lemováním.Dámský korzet má atraktivní průstřihy na košíčcích – v sexy prádélku sestřičky můžete křísit a ošetřovat celou noc.Materiál: 90% Polyamid + 10% Elastan
    Varianty: L/XL – bílá, S/M – bílá


  • Queen košilka-Livia Corsetti Sexy set QUEEN od LIVIA CORSETTI tvoří neodolatelný korzet s podvazky a elegantní tanga. Korzet je tvořen jemnou síťovinou v černém odstínu. V přední části je navíc ozdoben sexy zapínáním v podobě malých mašliček. Tanga perfektně ladí s korzetem. Set je balen v elegantní krabici, takže může posloužit i jako skvělý dárek. Materiál: 90% polyamid+10% elastan.
    Varianty: L/XL – bílá