Add anything here here or just remove it..

Každá žena si tak bude moci dovolit koupit luxusní spodní prádlo za skvělé ceny. V pohodlném prádle se budete cítit lépe. Tato kombinace neodhalí tak moc jako erotické spodní prádlo, ale i tak si můžete být jistá, že to nenechá vašeho partnera chladným. Vyberte si ze široké nabídky béžový korzet Smyslné barvy jsou červená a černá, ale můžete si vybrat také z jiných barev. Co se týče barev, vybírat můžete z převážně černé barvy levného erotického prádla. Platí, že dámské spodní prádlo musí hlavně padnout. Béžový korzet pro každou příležitost. S kvalitním sexy prádlem poodhalíte můžum cestu do říše snů. Dámy ruku na srdce, která z Vás by nechtěla být krásná. Svůdně krásné spodní prádlo. Náš sortiment zahrnuje dámské spodní prádlo od kalhotek po moderní podprsenky, od dámský plavek po stylové košile. Jsme si toho vědomi, a proto nabízí pestrý výběr erotického spodního prádla pro všechny ženy. Ovšem těšit se můžete i z jiných barev levného erotického prádla. Základ šatníku. Zde naleznete široký sortiment od korzetu přes nadkolenky po béžový korzet V případě, že si nevíte rady s vhodným dárkem, můžete sáhnout například po béžový korzet. V každém případě pevně věříme, že se díky příjemným internetovým cenám erotického prádla budete do našeho e-shopu vracet pro nové a nové kousky. Nabízíme Vám totiž také krásné a jemné smyslné spodní prádlo, které na sebe mohou obléci i stydlivky. Dárek nejen pro vás, ale havně pro vašeho partnera. Béžový korzet pro každého. Odsuňte svůj stud a odhalte s námi svoji krásu. Koupím si luxusní nebo takové obyčejnější spodní prádlo? Jaká barva se hodí ať se na mě vrhne a užijeme si vášnivou noc? Jste beznadějná romantička, která si pod slovy „sexy prádlo“ vybaví nemravné kousky bez špetky citu?

  • Luxusní dámský korzet 53 – 1202 Pleasure State. Složení: 92% polyester, 8% elastan.
    Varianty: 75D – tělová/černá, 80D – tělová/černá


  • Varianty: 80E – make-up


  • Stahovací korzet Super Talia MITEX určený k modelování pasu – je vyroben z elastického materiálu zdobeného lesklou výšivkou – pro žádoucí efekt je korzet v místě, kde obepíná břicho, zpevněn elastickým materiálem – pás se zapíná pomocí osmi háčků a je vyztužen šesti vertikálními výztuhami, které brání deformaci tvaru (shrnování) korzetu – ve spodní kalhotkové části je korzet vybaven dvoupolohovým zapínáním Materiálové složení:82% Polyamid + 18% Elastan
    Varianty: L – béžová, M – béžová, S – béžová, XL – béžová


  • Polokorzet Axami Sunrise Glare V-4982 je spojením svůdného designu a neobyčejně ženské krajky. Romantický vzor výšivky na béžovém podkladu a černé všivky tento model činí nezapomenutelným a okouzlujícím. Jemnost průhledných tkanin zvýrazní půvab Tvého těla a střih, obzvláště pak průstřih na boku, kulatost beder. Ideální je nosit jej samotný nebo v kompletu s podprsenkou V-4981, kalhotkami V-4983 nebo tangy V-4988. Materiál: 76% polyamid, 6% elastan, 18% polyester.
    Varianty: L – černo-béžová, M – originál