Add anything here here or just remove it..

V pohodlném prádle se budete cítit lépe. Jak tedy můžete vidět, v naší nabídce erotického spodního prádla si dokáže vybrat každá žena či dívka. Romantické erotické kousky vypadají cudně, a přece svůdně. Jste-li trochu stydlivá, ale přesto byste ráda vypadala svůdně, máme pro vás řešení. Béžové dámské prádlo pro každou příležitost. V případě, že si nevíte rady s vhodným dárkem, můžete sáhnout například po béžové dámské prádlo. Podnítí Vaši fantazii a nabudí Vaši touhu. Koupím si luxusní nebo takové obyčejnější spodní prádlo? Jaká barva se hodí ať se na mě vrhne a užijeme si vášnivou noc? Pak vám doporučujeme zvolit kombinaci korzetu, podvazkového pásu, punčoch a tang. Hledáte erotické spodní prádlo vhodné pro zvláštní příležitosti, ve kterém si splníte tajné přání nebo oblíbenou fantazii? Pokud si plánujete romantický večer, či romantický víkend, měli byste tuto událost doplnit svůdným spodním prádlem. Chodíte rádi v krásném a pohodlném spodním prádle? Dárek nejen pro vás, ale havně pro vašeho partnera. Kdyby vám však partner koupil jako dárek erotické spodní prádlo, jak byste se zachovala? Hledáte spodní prádlo, které nenechá muže chladným? Všimnout si tak můžete četného použití krajky v různých barvách i vzorech. Erotické prádlo je určeno pro ženy všech věkových kategorií a všech typů postav. Náš sortiment zahrnuje dámské spodní prádlo od kalhotek po moderní podprsenky, od dámský plavek po stylové košile. Každá žena by měla dbát na komfort a bezpečnost a vyvarovat se prádla, které škrtí, zařezává se do kůže či je jinak nepříjemné jej nosit. V sortimentu dámské spodní prádlo Vám můžeme nabídnout nejen produkty jako podprsenky, korzety, kalhotky a tanga, ale také další výrobky jako například plavky, body, podvazkové pásy, košilky, luxusní pyžama, župany. Vyberte si ze široké nabídky béžové dámské prádlo Pomyslela byste si, že tento typ prádla se pro vás nehodí, anebo byste si ho oblékla, abyste ho potěšila a přišla na to, že i vám může takové prádlo slušet? I proto v naší nabídce najdete nejen běžné spodní prádlo, punčochy a dámské plavky, ale také erotické prádlo, ve kterém budete svůdná a sexy. Spodní prádlo prodáváme již 10 let a v prádle se dobře vyznáme.

 • Dámské samodržící punčocháče BasBleu. Dámské punčocháče jsou ukočeny krajkou. Aby punčocháče nesjížděly, je krajka opatřena silikonovými proužky. Dámské punčocháče mají sílu 20 DEN. Materiálové složení: 86% polyamid, 14% elastan.
  Varianty: L – béžová, L – bílá, L – tělová, L – červená, S – béžová


 • Dámské samodržící punčochy Egeo Calze 15den z lycry . Jsou zdobené krajkou na silikonu .Materiál 85% Polyamid 15% Elastan .
  Varianty: 1-2 – natural, 1-2 – tělová, 3-4 – antracit, 3-4 – beige, 3-4 – tělová, 3-4 – visone, 3-4 – černá


 • Dámské samodržící punčochy Kama Bas Bleu s 15cm širokým krajkovým lemem, který je ukončený silikonovými proužky, díky kterému punčochy dobře drží a nekloužou. 20 DEN. Materiálové složení:86% polyamid,14% elastan
  Varianty: S – tělová


 • Punčochy z kvalitního pevného materiálu. V balení jsou dva páry.
  Varianty: 1-2 – beige, 1-2 – bronze, 1-2 – daino, 1-2 – diano, 1-2 – černá, 3-4 – diano


 • Dámské samodržící punčochy Vivien Bas Bleu s 8cm širokým krajkovým lemem, který je ukončený silikonovými proužky, díky kterému punčochy dobře drží a nekloužou. 40 DEN. Materiálové složení: 86% polyamid,14% elastan. Barva: černá, bílá, beige, natural. Velikost: S, M, L.
  Varianty: L – natural, M – beige, M – bílá, M – natural, S – beige, S – natural, S – černá


 • Dámské punčochy s krajkou na pas. Materiálové složení: 86%polyamid, 14%elastan.
  Varianty: 1-2 – beige, 1-2 – bílá, 1-2 – off white, 3-4 – beige, 3-4 – golden, 3-4 – off white, 3-4 – černá


 • Luxusní dámský korzet 53 – 1202 Pleasure State. Složení: 92% polyester, 8% elastan.
  Varianty: 75D – tělová/černá, 80D – tělová/černá


 • Dámské samodržící punčochy Hush Bas Bleu s 8cm širokým horním krajkovým lemem jsou ukončeny silikonovými proužky, díky kterým punčochy dobře drží a nekloužou. 20 DEN. Materiálové složení:86% polyamid,14% elastan
  Varianty: M – béžová, S – béžová


 • Varianty: 80E – make-up


 • Dámské samodržící punčochy Verona Bas Bleu s květinovým vzorem a 8cm širokým horním krajkovým lemem jsou ukončeny silikonovými proužky, díky kterým punčochy dobře drží a nekloužou. 20 DEN. Materiálové složení: 86% polyamid,14% elastan.Barva: černá, bílá, beige, natural. Velikost: S, M, L.
  Varianty: L – beige, L – bílá, L – natural, L – černá, M – beige, M – bílá, M – natural, M – černá, S – beige, S – bílá, S – natural, S – černá


 • Dámské samodržící punčochy Lucrezia Bas Bleu se širokým krajkovým lemem, který je ukončený silikonovými proužky, díky kterému punčochy dobře drží a nekloužou. 20DEN. Velikosti: S(2), M(3), L(4). Materiálové složení: 86% polyamid, 14% elasten.
  Varianty: L – béžová, L – bílá, M – béžová, M – bílá, S – béžová, S – bílá, S – černá


 • Stahovací korzet Super Talia MITEX určený k modelování pasu – je vyroben z elastického materiálu zdobeného lesklou výšivkou – pro žádoucí efekt je korzet v místě, kde obepíná břicho, zpevněn elastickým materiálem – pás se zapíná pomocí osmi háčků a je vyztužen šesti vertikálními výztuhami, které brání deformaci tvaru (shrnování) korzetu – ve spodní kalhotkové části je korzet vybaven dvoupolohovým zapínáním Materiálové složení:82% Polyamid + 18% Elastan
  Varianty: L – béžová, M – béžová, S – béžová, XL – béžová