Add anything here here or just remove it..

Barevné legíny Self

Vybírat můžete něžnou bílou, vášnivou červenou, hravou růžovou, smyslnou fialovou a samozřejmě i kombinaci různých barev. Originální sexy kostýmy, smyslné erotické košilky a nadčasové korzety a podvazky. Jak tedy můžete vidět, v naší nabídce erotického spodního prádla si dokáže vybrat každá žena či dívka. Hledáte spodní prádlo, které nenechá muže chladným? Vybrat si můžete dámské prádlo podle materiálu, střihu, kvality a samozřejmě velikosti. Vybírat můžete z erotických podprsenek, kalhotek, setů, korzetů, košilek i z tolik oblíbených bodystocking overalů! Nejen krajkové spodní prádlo může být svůdné. Koupím si luxusní nebo takové obyčejnější spodní prádlo? Jaká barva se hodí ať se na mě vrhne a užijeme si vášnivou noc? Barevné legíny Self pro každou ženu. Barevné legíny Self pro každou příležitost. Co se týče barev, vybírat můžete z převážně černé barvy levného erotického prádla. Levné erotické prádlo u nás seženete za příjemné internetové ceny. Jsme si toho vědomi, a proto nabízí pestrý výběr erotického spodního prádla pro všechny ženy. Luxsuní výběr spodního prádla. Chceme vám být nablízku při výběru spodního prádla v širokém sortimentu a chceme se společně radovat z dobrého a výhodného nákupu u nás. Radost každé ženě udělá určitě barevné legíny Self. Hledáte dobře padnoucí podprsenky, kalhotky, boxerky, trenýrky, slipy,prádlo pro těhotné, pyžama či plavky? Ta je zatvrzelou klasikou, která podtrhne ženský půvab i ladnost jejich křivek. Fantazii se meze nekladou. Kvalitní spodní prádlo dlouhou dobu patřilo mezi zboží, které si nemohl dovolit každý. S ohledem na erotický nádech je však potřeba si řádně promyslet, jestli je váš partner/ partnerka připravena na tak velkou dávku erotiky ve vaší ložnici. Fantazie, zvláště ty erotické, jsou nedílnou a oblíbenou součástí života mužů. Užijte si výběr barevné legíny Self.

  • Zeštíhlující legíny nad kolena F 014 – Self, toto oblečení bojuje s Vaší celulitidou, redukuje tukovou tkáň, zpevňuje kůži, zlepšuje krevní oběh a vzhled pokožky. Složení: 71% polyamid, 29% lycra.
    Varianty: L/XL – béžová, L/XL – černá, M/L – béžová, S/M – béžová, S/M – černá, XL/2XL – béžová, XL/2XL – černá, XS/S – béžová, XS/S – černá


  • Zeštíhlující 3/4 kalhoty F 009 – Self, toto oblečení bojuje s Vaší celulitidou, redukuje tukovou tkáň, zpevňuje kůži, zlepšuje krevní oběh a vzhled pokožky. Složení: 71% polyamid, 29% lycra.
    Varianty: L/XL – béžová, L/XL – černá, M/L – béžová, M/L – černá, S/M – béžová, S/M – černá, XL/2XL – béžová, XL/XXL – černá, XS/S – černá