Add anything here here or just remove it..

3/4 legíny Self

Sexy kalhotky provedené v krajce nebo jen velmi netradičně jako jsou tanga, sety, tílka a sukně navodí tu správnou atmosféru. Je na vás naše erotické prádlo moc odvážné, ale i přesto byste chtěla vypadat sexy a hříšně? V pohodlném prádle se budete cítit lépe. Trh je plný různých typů sexy prádla. Hledáte dobře padnoucí podprsenky, kalhotky, boxerky, trenýrky, slipy,prádlo pro těhotné, pyžama či plavky? Každá žena chce být svůdná. Spodní prádlo je nedílnou součástí šatníku každé ženy. Pokud chcete pomoci postavě a vypadat šíhlejší, můžete vyzkoušet 3/4 legíny Self. Radost každé ženě udělá určitě 3/4 legíny Self. Při volbě velikostí erotického spodního prádla se Vám snažíme nabídkou co největší volnost. Zde se vyplatí pořídit si kvalitní výrobek. S kvalitním sexy prádlem poodhalíte můžum cestu do říše snů. Užijte si výběr 3/4 legíny Self. Smyslnost začíná u spodního prádla. Dámske boxerky Jsou kalhotky ve tvaru pánských boxerek. Mimořádně pohodlné a vhodné zejména v zimních měsících. Dámy ruku na srdce, která z Vás by nechtěla být krásná. Nejen krajkové spodní prádlo může být svůdné. Máme pro Vás v nabídce kalhotky a tanga v různých velikostech a rozličných barevných kombinacích. 3/4 legíny Self bude slušet určitě i Vám. Nejedná se o eshop, ale katalog produktů, kde máte sortiment z velkého množství jednotlivých eshopů. Můžete si tak u nás vybrat odvážnější i méně odvážné erotické prádlo, které potěší vašeho partnera a současně si budete připadat hříšně krásná. 3/4 legíny Self pro každou příležitost. Hledáte spodní prádlo, které nenechá muže chladným?

  • Zeštíhlující 3/4 kalhoty F 009 – Self, toto oblečení bojuje s Vaší celulitidou, redukuje tukovou tkáň, zpevňuje kůži, zlepšuje krevní oběh a vzhled pokožky. Složení: 71% polyamid, 29% lycra.
    Varianty: L/XL – béžová, L/XL – černá, M/L – béžová, M/L – černá, S/M – béžová, S/M – černá, XL/2XL – béžová, XL/XXL – černá, XS/S – černá