Add anything here here or just remove it..

Pánská tanga

Věřte tomu nebo ne, smyslné erotické prádlo napraví i ten největší vichr na peněžním účtu vašeho milého. V pohodlném prádle se budete cítit lépe. V nabídce najdete jak dokonalé korzety, sexy košilky, tak modely, které toho opravdu mnoho neskrývají. Chvíle strávené ve dvojici plné intimnosti jsou jedním ze základem každého dobrého vztahu. Důležité je dbát i o citlivost pokožky. Pokud chcete pomoci postavě a vypadat šíhlejší, můžete vyzkoušet pánská tanga. Každá žena si tak bude moci dovolit koupit luxusní spodní prádlo za skvělé ceny. Pánská tanga potěší oko nejednoho muže. Hledáte spodní prádlo pro odvážné? Vybrat si můžete dámské prádlo podle materiálu, střihu, kvality a samozřejmě velikosti. V případě, že si nevíte rady s vhodným dárkem, můžete sáhnout například po pánská tanga. Trh je plný různých typů sexy prádla. Jiné typy byste si měli vybrat na sport, jiné zase ke společenským šatům. Originální sexy kostýmy, smyslné erotické košilky a nadčasové korzety a podvazky. Intimní chvíle strávené ve dvou jsou kořením života. Všimnout si tak můžete četného použití krajky v různých barvách i vzorech. Každá žena by měla dbát na komfort a bezpečnost a vyvarovat se prádla, které škrtí, zařezává se do kůže či je jinak nepříjemné jej nosit. Nezapomínáme ani na ženy s plnějšími tvary, kterým nabízíme zajímavý sortiment zeštíhlujícího prádla a stahovací kalhotky. Vybírat můžete z pohodlí Vašeho domova z naší bohaté nabídky. Ta je zatvrzelou klasikou, která podtrhne ženský půvab i ladnost jejich křivek. Chceme vám být nablízku při výběru spodního prádla v širokém sortimentu a chceme se společně radovat z dobrého a výhodného nákupu u nás. Náš stále rostoucí výběr erotického prádla zahrnuje korzety, kostýmy, košilky a podvazkové pásy. Pokud si plánujete romantický večer, či romantický víkend, měli byste tuto událost doplnit svůdným spodním prádlem.

 • Erotická pánská tanga Jason značky ANAIS jsou vyrobena z příjemného materiálu a jsou ideální pro všechny milovníky provokativních barev. Tanga jsou v kombinaci rudé a černé barvy.
  Varianty: M – červená


 • Elegantní pánská tanga Dexter značky ANAIS jsou vyrobena z příjemného lehce se lesknoucího materiálu v černé barvě.
  Varianty: L – černá, M – černá, XL – černá


 • Pánská tanga Bruce značky ANAIS jsou vyrobena z velice příjemného materiálu v černo-fialovém provedení.
  Varianty: XL – original


 • Elegantní, ale i erotická tanga Justin značky ANAIS. Tanga jsou vyrobena z příjemného materiálu, jsou černé barvy a v přední části jsou bílé s třemi černými mašličkami. Ideální pro sexuální hrátky.
  Varianty: L – dle obrázku, M – dle obrázku, XL – dle obrázku


 • Exkluzivní pánská tanga Gerry značky ANAIS jsou v bílo-černé barevné kombinaci. V přední části jsou tanga doplněna o šněrování.
  Varianty: L – dle obrázku, M – dle obrázku, XL – dle obrázku