Add anything here here or just remove it..

Boxerky

Důležité je dbát i o citlivost pokožky. Naší snahou je nabízet Vám kvalitní dámské spodní prádlo, noční košilky, erotické prádlo a dámské plavky, ve kterých se budete cítit příjemně a pohodlně. Doufáme, že budete s naší nabídkou spokojeni a že spodní prádlo a dámské plavky zakoupené v našem obchodě splní vaše očekávání. Zde se vyplatí pořídit si kvalitní výrobek. Kvalitní spodní prádlo dlouhou dobu patřilo mezi zboží, které si nemohl dovolit každý. Erotické prádlo odebíráme pouze od ověřených dodavatelů. Máte rádi krásné a pohodlné spodní prádlo? Hledáte spodní prádlo pro odvážné? Všimnout si tak můžete četného použití krajky v různých barvách i vzorech. V sortimentu erotické prádlo nabízíme sexy kostýmky, erotické podprsenky a tanga, krajkové erotické prádlo, elastické erotické prádlo. Chvíle strávené ve dvojici plné intimnosti jsou jedním ze základem každého dobrého vztahu. Nejen krajkové spodní prádlo může být svůdné. Dárek nejen pro vás, ale havně pro vašeho partnera. Za erotické prádlo můžeme považovat také korzety, podvazkové pásy a sexy noční košilky, které taktéž najdete v naší nabídce. Hledáte dobře padnoucí podprsenku, kalhotky, boxerky, trenýrky či slipy za nejlepší ceny? Boxerky bude slušet určitě i Vám. Boxerky potěší oko nejednoho muže. Jste-li trochu stydlivá, ale přesto byste ráda vypadala svůdně, máme pro vás řešení. Luxusní sexy erotické prádlo dodá Vašim hrátkám to pravé kouzlo. Spodní prádlo musí být nejen svůdné, ale také pohodlné. Hledáte erotické spodní prádlo vhodné pro zvláštní příležitosti, ve kterém si splníte tajné přání nebo oblíbenou fantazii? Dámske boxerky Jsou kalhotky ve tvaru pánských boxerek. Mimořádně pohodlné a vhodné zejména v zimních měsících. Odsuňte svůj stud a odhalte s námi svoji krásu. Fantazii se meze nekladou.

  • Úžasné boxerky vyrobeny z modalu (95%) a lycry (5%). Velmi tenký materiál. Velmi pohodlný. Černé boxerky s černým pasem posetým stříbrnými a zlatými tečkami. Váš nejlepší dárek. Jako Vaše druhá kůže. Velmi příjemné na dotek.
    Varianty: M – černá/zlatá, XL – černá/stříbrná


  • Dynamická doba si žádá dynamický přístup. Těžko však býti dynamickým, když Vás něco škrtí. A proto je tady kolekce grandiózně dynamického funkčního prádla. Trenky Classic VI Winner jsou tak lehké, jemné a pružné, že na ně chvíli po obléknutí úplně zapomenete. Symbióza vysoce funkčního polyesteru a elastanu tvoří materiály, jenž efektivně v horkém prostředí pokožku ochlazuje. Materiál je ošetřen technologií Silver+ protection. Díky iontům stříbra je zamezeno množení bakterií, které se vyskytují ve vlhkém prostředí a způsobují nepříjemný zápach. Kolekce DRYline.Materiálové složení: 95% polyester, 5% elastan
    Varianty: XXL – bílá, XXL – černá